Setkání se spisovatelkou Lucií Hlavinkovou « Základní škola Brno, Řehořova 3

Setkání se spisovatelkou Lucií Hlavinkovou

V rámci projektu „Celé Česko čte dětem“, do kterého se naše školní družina před pěti lety zapojila, jsme v měsíci lednu děti seznámili s tvorbou spisovatelky Lucie Hlavinkové. Dětem jsme předčítali z knih Praštěný trpaslík a Projekt pes, které jsme si zapůjčili z místní knihovny Jiřího Mahena. Poté nás spisovatelka osobně navštívila a děti seznámila s další její tvorbou. Beseda proběhla ve velmi přátelském duchu. Děti pokládaly různé otázky jak ze spisovatelské sféry, tak z jejího osobního života. Poté proběhla autogramiáda na záložky, které si děti ve školní družině vyrobily. Některé děti si přinesly od autorky vlastní knihu, do které dostaly věnování. Besedu navštívila i knihovnice Marta Smejkalová, která dostala věnování do knih pro čtenáře z knihovny. Těšíme se na další setkání.

13. 2. 2020 | přečetlo 54 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2020 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru