Škola v přírodě v Jeseníkách - 5.A a 5.C « Základní škola Brno, Řehořova 3

Škola v přírodě v Jeseníkách - 5.A a 5.C

Škola v přírodě se mi líbila. V pondělí jsme přijeli rovnou na oběd. Řekli nám, že téma ŠvP jsou Olympijské hry. ubytovaní jsme byli v chatě Brněnka v obci Vernířovice. V úterý jsme už začali s naší olympiádou. Taky jsme se rozdělili na týmy (kontinenty), já jsem byl v Evropě. Ve středu jsme stavěli naši olympijskou vesnici v lese. Čtvrtek byl pro mě nejlepší den, šli jsme na menší výlet a viděli jsme horu Praděd a vodní nádrž Dlouhé Stráně. V pátek jsme po obědě odjeli zpátky do Brna. Škola v přírodě mě bavila. (Kuba D. z 5.C)

Letošní škola v přírodě se povedla. Téma bylo Olympijské hry. Bylo to ve Vernířovicích. Letošní téma bylo myšleno jako zkouška spolupráce ve skupině. V lese jsme také stavěli olympijské domy. Vyšlapali jsme horu a byli jsme přibližně 1300 m n. m. Skupiny byly rozděleny do pěti kontinentů. Tento program dělala agentura Kulička. Bydleli jsme v chatě Brněnka. Občas jsme si i zaplavali v bazénu, který byl pod střechou z plastu. Jídlo vařili dobré. Byla to super škola v přírodě. (Nela z 5.C)

Do ŠvP jsme odjížděli s otravným řidičem (brbla). Pak jsme dojeli do Brněnky. Byl tam čerstvý vzduch a krásný výhled. Náš pokoj byl úžasný. Měl televizi, balkón, sprchu,…  Pak jsme šli před hotel a tam nás rozdělili do kontinentů a tím začaly Olympijské hry. Měli jsme různé hry, ale nejvíc mě bavilo stavění  domků, túry, laser a hra na otroky. Hotel byl vybaven bazénem, hřištěm a verandou. Na pokoji jsem byl se čtyřmi spolužáky. Na ŠvP se pořád něco dělo. Vyšlápli jsme vysokou horu. Na vrchu to byla nádhera. Když jsme odjížděli, tak jsem si říkal: ŠvP je úžasné. (Honza z 5.C)

— Mgr. Martina Pártlová —

12. 6. 2019 | přečetlo 33 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru