Slavnostní předání certifikátů z Cambridge zkoušek « Základní škola Brno, Řehořova 3

Slavnostní předání certifikátů z Cambridge zkoušek

Ve čtvrtek 18. 9. 2014 budeme předávat žákům naší školy certifikáty z Cambridge zkoušek. Slavnostní předání proběhne v sále v 5. patře, začátek je v 16.00 hodin.

Tyto zkoušky z anglického jazyka skládalo v červnu 2014 celkem 32 žáků, z toho 4 žáci z jiných brněnských škol. Zkouška probíhala ve všech úrovních YLE - Starters, Movers a Flyers. Všichni naši žáci náročnou zkoušku zvládli, většina z nich na výbornou. Velmi úspěšní byli i dva starší žáci, kteří složili zkoušku KET for Schools s vyznamenáním a Univerzitou v Cambridge jim byla uznána jazyková úroveň B1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Všem úspěšným účastníkům kurzu gratulujeme.

WELL DONE! EXCELLENT!

— Za tým vyučujících Mgr. Miluše Hlaváčková, Mgr. Miroslava Žáková, Mgr. Alena Girtová —

9. 9. 2014 | přečetlo 525 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru