Zahajujeme nové dvouleté kurzy anglického jazyka (přípravka na Cambridge zkoušky) « Základní škola Brno, Řehořova 3

Pokud Vaše děti baví angličtina a nečiní jim potíže, můžete je během měsíce září přihlásit do tzv. YLE kurzů, které probíhají v naší škole. Jedná se o dvouleté kurzy, v nichž se dítě může připravovat ke složení Cambridge zkoušky pro žáky základních škol. Předpokladem účasti v kurzu je výborný prospěch v anglickém jazyce. Žáci, kteří zahájí přípravu v tomto roce, mohou skládat zkoušku v červnu 2016.

Výuka probíhá ve třech úrovních, tzv. Starters -3.-4.roč., Movers -5.-6.roč., Flyers – 7.roč.

Pro žáky 8. a 9. roč. je připraven kurz KET for Schools. Přihlášky do kurzů si můžete vyzvednout v kabinetu cizích jazyků v suterénu školy. První část školného za období říjen-prosinec činí 600,-Kč, k úhradě využijte bankovní účet školy – 66232621/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte a zkratku YLE.

Těšíme se na nově přihlášené žáky, stejně tak na úspěšné účastníky kurzu, kteří již nějakou zkoušku mají za sebou a postupují do vyšší úrovně.

— Mgr. Miroslava Žáková —

9. 9. 2014 | přečetlo 429 lidí | ↑ zpět nahoru