Zájezd do Anglie « Základní škola Brno, Řehořova 3

Zájezd do Anglie

Na přelomu května a června navštívili někteří žáci naší školy Belgii, Jižní Wales a Anglii. Týden si užívali volna od školních povinností za doprovodu tří paní učitelek a průvodkyně cestovní kanceláře Pro Travel. A jak se dětem líbilo? Posuďte sami:

Jízda autobusem se mi líbila, jelikož jsem měl sám pro sebe autosedačku. V rodinách bylo moc fajn. Měli jsme super vtipné rodiče a další 3 české žáky v domě. Líbila se mi cesta do města Bath, kde jsme navštívili Roman Baths a pak měli dlouhý rozchod. Brugge byly super, cesta na loďce byla zajímavá a vtipná. Domky kolem byly staré a zachovalé. Lehce se šlo psychicky vrátit do minulosti. (Viktor)

V Anglii mě překvapilo, že všichni byli moc milí. Zdálo se mi, že skoro všechny katedrály jsou stejné. Překvapilo mě, jak tam měli hezky upravené trávníky. Hodně si mi líbil London Eye a překvapilo mě, že jel tak pomalu. Líbilo se mi v China town a to, že jsem tam našla vietnamskou restauraci. (Kristýna)

V Anglii se mi líbilo. Rodina nám vařila dobře, všichni byli velmi hodní a vstřícní. Nejvíc se mi líbilo v Glastonbury, kde nám paní v dobovém oblečení vyprávěla o králi Artušovi a procházela s námi zříceniny hradu. Celkově byl výlet velmi vydařený. Všichni se vrátili živí a zdraví a s výletem spokojení. (Julie)

V Londýně to bylo zajímavé. Ale nelíbilo se mi tam, protože tam bylo moc lidí a byl opravdu obrovský.   (Edit)

Výlet do Anglie se mi líbil, protože i když jsme cestovali, dokázali jsme se v autobuse zabavit. Počasí nám taky nakonec vyšlo, tak maximálně trochu pršelo, ale ne moc. Myslím si, že nás tento výlet hodně sblížil, a taky jsme si ho mohli užít víc spolu. Výlety po památkách byly dobré, jen si myslím, že to pořád byly hrady a katedrály. Jediná věc, co mi vadila, bylo, že jsme v Londýně byli jen jeden den. U rodiny jsem to já měl osobně hodně dobré, byla s nimi i řeč. Takže u rodiny hodně dobré. Hodnotím 8/10.  (Lukáš)

— Mgr. Jana Lúčová, Mgr. Helena Marholdová, Mgr. Magdalena Pařízková —

17. 6. 2019 | přečetlo 18 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru